Stoły pakowe 4lop i ich akcesoria

Akcesoria do stołów pakowych 4lop są bardzo istotne dla naszego komfortu podczas pakowania paczek. Dlatego poniżej opisujemy wszystkie rozwiązania, które mogą przysłużyć się podczas pracy z paczkami.

Nadstawka do stołu pakowego

Nadstawka do stołu została wykonana z profili metalowych i składa się z dwóch słupków bocznych oraz łączyny górnej. Odpowiedzialna jest za stabilizację górnej części stołu i umożliwia montaż dodatkowego wyposażenia  (np. półki czy uchwytu). 

Nadstawka jest dostępna w wymiarach:

 • 80x160cm
 • 80x180cm
 • 80x200cm

Półka do stołu pakowego 4lop

Dodatkowa półka mocowana do nadstawki stołu. Świetnie nadaje się do umieszczenie lekkich akcesoriów takich jak taśmy, miarki, noże, długopisy itd. 

Półka jest dostępna w wymiarach:

 • 20x160cm
 • 20x180cm
 • 20x200cm

Półka boczna 200/800 4LOP

Półka o wymiarach 20cm x 80cm idealnie nadaje się by umieścić na niej dodatkowych narzędzi pakowniczych żeby mieć je zawsze pod ręką. Mocowana jest na dwóch wspornikach dołączonych do zestawu.

Półka boczna 400/800 4lop

Półka o wymiarach 40cm x 80cm idealnie nadaje się by umieścić na niej drukarkę, niszczarkę lub komputer stacjonarny. Mocowana jest na dwóch wspornikach dołączonych do zestawu.

Półka na kartony 4lop

Półka na kartony montowana do nadstawki. Została skonstruowana tak by można było do niej przymocować separatory oddzielające różne rodzaje artykułów pakowniczych. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w przejrzysty sposób zorganizować sobie miejsce do jeszcze efektywniejszej pracy.

Półka jest dostępna w wymiarach:

 • 160cm
 • 180cm
 • 200cm

Półka na laptopa z wysięgnikiem dedykowana do stołu 4LOP

Chyba nikt nie wyobraża sobie procesu pakowania bez komputera. Specjalny regulowany wysięgnik na laptopa i myszkę pozwala na sprawną oraz bezproblemową obróbkę zamówień do klientów. Uchwyt na laptopa może stanowić ważny element stołu i znacząco pomóc w całym procesie pakowania.

Rurka do stretchu z uchwytami

Rurka do stretchu wykonana jest z metalu i wyposażona jest w uchwyty. Dzięki specjalnemu montażowi jest w stanie kręcić się wokół osi montażu poprawiając wygodę owijania paczek strechem lub folią bąbelkową. Rurka montowana jest do nadstawki stołu zaraz nad nożem.

Rurka jest dostępna w wymiarach:

 • 160cm
 • 180cm
 • 200cm

Separator półki na kartony

Separator półki wykonany jest z metalu z powodzeniem oddziela miejsce na półce górnej, do której jest montowany.

Uchwyt do monitoringu dokumentów sprzedażowych

Dedykowana specjalna półka, która została przystosowana do instalacji kamer monitorujących cały przebieg procesu pakowania. Pomaga to uniknąć wielu mogących pojawić nieścisłości podczas pakowania. Dzięki tej półce dokumenty wysyłkowe będą cały czas w zasięgu Twojego wzroku.

Uchwyt kamery do stołu

Umożliwia montaż kamery monitorującej proces pakowania paczek. Uchwyt został zaprojektowany tak by przymocować go do półki na kartony. W takiej konfiguracji kamera będzie rejestrować blat stołu oraz rzeczy znajdujące się na nim.

UWAGA! Uchwyt mocowany jest do półki na kartony. Upewnij się, że Twój stół jest wyposażony w ten element.

Uchwyt na worki do śmieci do stołu pakowego

Uchwyt na worki na śmieci stanowi prawdziwy niezbędnik podczas całego procesu pakowania przesyłek. Ważne, aby znajdował się „pod ręką”, by można było szybko pozbywać się niepotrzebnych rzeczy. A to oznacza zachowanie należytego porządku na stole co znacznie poprawia komfort pracy. 

Belka, na której montujemy uchwyt jest skonstruowana tak by można było ją zamontować w dowolnym położeniu (wewnątrz stołu/ na zewnątrz stołu; po lewej lub po prawej stronie).

W skład zestawu wchodzi:

 • uchwyt na worek do śmieci
 • belka do montażu uchwytu