Marka 4lop

4lop – Tworzymy profesjonalne stoły do pakowania Paczek

4lop to marka będąca polskim producentem i dystrybutorem modułowych stołów do pakowania. W naszej ofercie znajdują się stoły w różnych wariantach, które odpowiadają na potrzeby współczesnego rynku oraz klienta. Dzięki stołom 4lop stworzysz efektywniejsze stanowisko pracy w Twojej firmie.

4lop dokłada wszelkich starań, by odpowiadać na bieżące potrzeby swoich klientów

Obecnie na rynku zauważa się ogromny wzrost popularności sklepów internetowych. Następstwem tej sytuacji jest przyrost zamówień oraz wzrost ilości pakowania przesyłek. Ich przygotowanie należy do kluczowego etapu w procesie obsługi zamówień.

Propozycja 4lop – kompaktowe stoły do pakowania!

Markę 4lop tworzą ludzie z doświadczeniem – marka 4lop to my! Staramy się naszą wiedzę przełożyć na praktyczne działania. W związku z profilem naszej działalności długo szukaliśmy odpowiedniego rozwiązania, dotyczącego strefy pakowania i realizacji zamówienia. Nie znaleźliśmy go i postanowiliśmy sami stworzyć stół do pakowania paczek. To rozwiązanie mocno zautomatyzuje sam proces pakowania i poprawi komfort pracy. Odpowiednie pakowanie przesyłek, ich przygotowanie i wysyłka to swoista etykieta dla każdej firmy, działającej w Internecie. Podczas projektowania stołu towarzyszyła nam idea kompleksowego zaspokojenia potrzeb naszych klientów.

Doświadczenie

4lop to marka oparta o wieloletnie doświadczenie w sprzedaży internetowej. Ciągły rozwój oraz dbałość o każdy szczegół to maksymy, którymi kierujemy się w pracy na co dzień.

Kreatywność

Dzięki zdobytym przez lata kompetencjom proponujemy naszym klientom najlepsze rozwiązania na rynku. Staramy się, by zawsze odpowiadały one potrzebom, jak i aktualnym trendom. Na naszej stronie znajdziesz wiele unikatowych rozwiązań, których próżno szukać u konkurencyjnych firm.

Najwyższa Jakość Produktu

Nasze stoły magazynowe do pakowania 4lop wykonujemy niezwykle solidnie. Wykorzystujemy tylko najlepszej jakości materiały. Każdy stół wyposażamy w płytę meblową, którą łatwo można wymienić. Posiada on stabilne, niepodatne na korozję , metalowe ramy. Stoły wraz z akcesoriami wykonujemy w Polsce, co jest dodatkowym atutem dla osób, które chwalą sobie jakość produktów rodzimych marek.

Elastyczność

Nie ograniczamy się w możliwościach. Każdy stół do pakowania paczek dopasowujemy pod indywidualne potrzeby klienta. Rozbudowujemy go o inne, dostosowane do potrzeb i oczekiwań, komponenty czy gotowe moduły. Nasze stoły wykonujemy w sposób umożliwiający dalszą rozbudowę!